Internetinėje parduotuvėje patalynes.lt galite atsiskaityti jums priimtiniausiu būdu: grynaisiais pinigais pristatymo metu, mokėjimo pavedimu, elektronine bankininkyste, o taip pat prekes galite pirkti išsimokėtinai.

Grynaisiais pinigais pristatymo metu

Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti už prekes kaip esate įpratę įprastoje parduotuvėje – grynaisiais pinigais. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o kurjeriui pristačius prekes. Už prekes prekių atsiėmimo punkte galima atsiskaityti grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele.

Dėmesio: prekių pristatymo metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

Elektroninė bankininkystė

            

Šiuo metu internetinėje parduotuvėje patalynes.lt už prekes galima  sumokėti naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: Swedbank interneto bankas  (AB bankas „Swedbank“), SEB internetas  (AB „SEB bankas“), Interneto linija  (AB „DnB bankas“), Netbank Nordea  („Nordea Bank Lietuva“), Danske eBankas  (Danske Bank A/S Lietuvos filialas / AB „Sampo bankas“), Citadele internet bankas  (AB „Citadele bankas“), SB linija  (AB „Šiaulių bankas“).

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste:

  1. Užpildykite užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite savo banką.
  2. Patalynes.lt nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.
  3. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.
  4. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į Patalynes.lt. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę Patalynes.lt neperduodami.
 

Grynaisiais pinigais prieš pristatant prekes

Jeigu neturite galimybės naudotis elektronine bankininkyste, ar tiesiog nenorite mokėti internetu, atsiskaityti galite viename iš daugiau kaip 500 spaudos kioskų visoje Lietuvoje arba daugiau kaip 300 parduotuvių Maxima kasose Lietuvoje ir Latvijoje. Mokėjimai atsiskaitymai priimami tik tuose spaudos kioskuose kurie pažymėti 'Lietuvos spauda' arba 'Rkiosk' prekiniais ženklais.

 

MaximaLietuvos Spauda ir RkioskGrynaisiais banke

 

Banko pavedimu

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti patalynes.lt užsakymo numerį.

Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: MB "Patalynės.lt"
A/S: LT417300010133156844
Bankas: AB bankas „Swedbank“
Įmonės kodas: 302878971
Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį
Įmokos kodas: reikia nurodyti užsakymo numerį.

Turite klausimų?

Jei turite klausimų, prašome kreiptis į elektroninės parduotuvės Patalynės.lt personalą telefonu darbo dienomis 09:00 – 17:00 arba el. paštu bet kuriuo metu ir mes pasistengsime kuo greičiau jums atsakyti.