Paslaugų teikimo sąlygos

 

Trumpai apie MB Patalynės.lt privatumo politiką:

Jūsų asmeninė informacija nebus naudojama neteisėtais tikslais.

Mes neperduosime Jūsų duomenų ar asmeninės informacijos tretiesiems asmenims, nebent to reikalautų įstatymai.

Jei nenorėsite, mes nesiųsime Jums e. naujienų, išskyrus su Jūsų užsakymu susijusią informaciją, kurią Jums būtina žinoti.

Jūs visada galėsite greitai ir lengvai susisiekti su mumis e. paštu.

Apie MB Patalynės.lt privatumo politiką išsamiai:

Mes rūpinamės, kad mūsų klientų duomenys būtų saugūs.

Visa Patalynės.lt veikla internete atitinka Europos sąjungos teisės aktų (ES direktyvos 95/46/EC, 2002/58/EC ir Tarptautinių susitarimų ETS 108, ETS 181, ETS 185, ETS 189) ir šalies vidaus įstatymų reikalavimus. Ši privatumo politika taikoma tai informacijai, kurią Ptatalynės.lt gauna kliento apsilankymo svetainėje metu.

Asmeninių duomenų kaupimas

Asmeniniai duomenys - tai informacija, kuri leidžia identifikuoti vartotoją, pvz.: vardas, adresas, e. paštas ar pašto indeksas. MB Patalynės.lt nerenka asmeninių duomenų apie Jus, išskyrus tuos atvejus, kai Jūs patys juos pateikiate (t.y. kai užsisakote mūsų gaminius arba prenumeruojate nemokamas naujienas).

Asmeninių duomenų naudojimas ir atskleidimas

Asmeninius Jūsų duomenis Mažoji Bendrija (toliau - MB) Patalynės.lt naudoja tik išskirtiniais techniniais svetainės administravimo tikslais, kad būtų galima suteikti prieigą klientams prie tam tikros informacijos arba susisiekti su klientu. MB ”Patalynės.lt” neperduos Jūsų asmeninių duomenų tretiesiems asmenims komerciniais ar reklamos tikslais. MB ”Patalynės.lt” darbuotojai gerbia savo klientų asmeninių duomenų konfidencialumą.

Pasirinkimo laisvė

Jūs patys sprendžiate, kokius savo duomenis atskleisti mūsų įmonei. Nutarę neatskleisti savo duomenų, Jūs prarandate galimybę naudotis kai kuriais Patalynes.lt svetainės ištekliais. Vartotojai, nusprendę neužsisakyti nemokamų e. naujienų, negaus informacijos apie nuolaidas ir kitos svarbios informacijos, kurią siunčia svetainės administratorius.

Automatiškai įrašoma informacija (be asmeninių duomenų)

Jūsų apsilankymo Patalynes.lt svetainėje metu pagrindinė ne asmeninė informacija (apsilankymų skaičius, paieškos raktiniai žodžiai, vidutinis svetainėje praleistas laikas, aplankyti puslapiai) yra įrašoma automatiškai (tai nepriklauso nuo registracijos). Ši informacija yra naudojama svetainės prieinamumui stebėti ir turiniui bei funkcionalumui gerinti. Jūsų duomenys nėra naudojami jokiems kitiems tikslams ar perduodami tretiesiems asmenims.

Slapukai

Slapukai yra mažos rinkmenos, laikinai saugomos Jūsų kompiuterio kietajame diske, kad, kitą kartą Jums apsilankius mūsų svetainėje, Jūsų kompiuteris būtų atpažintas. Mūsų įmonė slapukus naudoja tik informacijai, susijusiai su svetainės lankomumu, rinkti ir taikyti rinkodariniams veiksmams (pakartotinė reklama).

Saugumas

MB Patalynės.lt imasi visų priemonių, kad apsaugotų Jūsų asmeninius duomenis. Jūsų duomenys yra apsaugoti nuo praradimo, sunaikinimo, klastojimo, neteisėto naudojimo ir prieigos.

Informacija apie nepilnamečius

MB Patalynės.lt pataria tėvams ir globėjams išmokyti savo vaikus atsargiai ir atsakingai naudoti savo asmeninius duomenis internete. Nepilnamečiai neturėtų palikti savo asmeninių duomenų Patalynės.lt svetainėje be savo tėvų ar globėjų sutikimo. MB Patalynės.lt nerenka ir nenaudoja nepilnamečių asmeninių duomenų be tėvų ar globėjų leidimo.

Nuorodos į kitus interneto puslapius

Ši privatumo politika taikoma www.Patalynes.lt pradžios tinklalapiui, priklausančiam MB Patalynės.lt. Pradžios tinklalapyje gali būti nuorodų į tinklalapius, kuriems ši saugumo politika netaikoma. Išeidami iš mūsų svetainės susipažinkite su privatumo politika kitų tinklalapių, kurie gali naudoti Jūsų asmeninę informaciją.

Teisė į informaciją

Jei turite klausimų dėl privatumo politikos arba Jūsų asmeninių duomenų naudojimo, prašome susisiekti su mumis. E. pašto adresas info@patalynes.lt

Gavę Jūsų prašymą, tuoj pat informuosime Jus apie Jums lankantis MB Patalynės.lt svetainėje sukauptą Jūsų asmeninę informaciją raštu arba pagal galiojančius įstatymus.

Perspėjimas apie pasikeitimus

Informaciją apie visus mūsų privatumo politikos pasikeitimus pranešime mūsų svetainėje ir kitose vietose, kur tai yra būtina.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2012 m. spalio mėn.